Starší dotaz #4262

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Stručně sepíšu svůj příběh. Potkala jsem muže, prožili jsme krásné 2 měsíce vztahu. Vím, že 2 měsíce je málo, nicméně byl pro mě důležitý tak jako žádný jiný muž před ním ani po něm. V období těchto 2 měsíců jsem zažila nezapomenutelné dny. On byl pozorný, milý, romantický, ohleduplný. Dělal vše proto, abychom mohli být spolu alespoň chvíli ( měla jsem náročnou brigádu, takže jsme se viděli cca 1x týdně ). Dělal ohromná gesta, kterými mne vždy dostal do kolen. Zamilovala jsem se až po uši. Nicméně odjel na dovolenou s kamarády a po jeho návratu se se mnou rozešel. Jako důvod uvedl, že by to byl vztah na dálku ( každý studujeme a žijeme v jiném městě ) a že se chce věnovat svým koníčkům. Že mě měl moc rád, vše co říkal a dělal myslel vážně, nikdy mi nechtěl ublížit ale už se takhle rozhodl. Byl chladný, odměřený .. takový jakého jsem ho vůbec neznala. Snažila jsem se argumentovat, ne jej přesvědčovat, jen jsem prosila o vysvětlení, abych danou situaci mohla pochopit … dostalo se mi jen stejné odpovědi. Bylo to několik dní před jeho odjezdem na zahraniční pobyt, kde měl strávit půl měsíce. Byla jsem přesvědčená, že to odloučení zvládneme a o to krásněji nám bude až se vrátí. Bohužel, on to skončil ještě dřív, než k odloučení vůbec došlo. Nikdy se ke mně žádný muž takhle nechoval. Jsem přesvědčená, že to nebyl zlý úmysl.. ale nedokáži pochopit, jak mohl tak rychle "otočit". Je to již čtvrt roku a já se stále trápím. Stále jsem zamilovaná a nejsem schopná myslet na nic jiného. Občas si napíšeme, je milý, vtipný, příjemný. Zprávy jsou ale ojedinělá záležitost. Nemohu to v sobě zpracovat, protože stále nechápu, proč ukončil pro nás oba v tu chvíli dokonalý vztah. A v návaznosti na to nevím, jestli mám čekat až se ze zahraničního pobytu vrátí že se třeba něco změní nebo na něj zapomenout. Chtěla bych zapomenout. Jen nevím jak. Jelikož na mě nikdy nebyl zlý, nic mi neudělal.. je pro mě pořád tím dokonalým mužem jako před tím… prosím o radu, jak se s touto situací vyrovnat… Děkuji Stela

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Stelo, to mi je líto… Jen si uvědomme, že ten dokonalý muž vám nechce stát po boku.Čekání je nevhodný stav duše – žijte tady a ted, vycházejte z přítomné reality, zapracujte na své závislosti a stante se svobodnou, která žije přítomný okamžik v lásce svobodné… Nejde o to zapomenout, ale stát se svobodnou, zrušit pouta… můžete se stavit, v řízené léčebné meditaci uděláme krok tím směrem. Přeji držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.