Starší dotaz #4263

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, zijeme spolu s přítelem rok. Nikdy nebýval nijak agresivní ani cholerický, v našem vztahu jsem cholerik já. Ale pak jsem přestala a začal být on, začalo to křikem, rozbíjenim věcí (vždy mych), ale už to přechází i v agresi a napadání me. I když odstraním a nedelam nic, co tvrdil, že ho vytáčí, i když je vytocený a je v tom švém amoku, snažím se na něj klidně mluvit, uklidnit ho. Nepomohla ani naše domluva, že vždy se odejde projít, to vydrželo par dní. I když už z něj mám strach, protože bývá opravdu nevyspytatelný, tak jsem schopna udělat vše pro to, aby z něj byl opět hodny clovek. Nemůže to byt tim, že v dětství byl zanedbávaný matkou a mnou si teď kompenzuje onu pozornost? Protoze sám jednou prohlásil, že dokud nevybouchne, nikdo si ho nevšimne. Není možné, že podvedome to dela zamerne, abych si ho vsimala? Da se ještě takový člověk vůbec změnit? Přijde mi, že už jsem zkusila vse, co je v mych silách, ale nic nepomáhá. Děkuji Vám za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Martino, práci na osbnostní změně za něj vykonat nemůžete i kdybyste stokrát chtěla. Můžete vyhledat společně psychologa, důležité je, aby na sobě začal pracovat.Bylo by věcné vyhodnotit, že takové jednání ničí vztah a je destruktivní, čili by bylo vhodné hledat cestu, jak to změnit. Existují individuální sezení, semináře. Na jaře jeden budu pořádat – brzy zveřejním info. Objednat se samozřejmě může i na individuál, což by bylo rychlejčí a systematičtější při opakované spolupráci. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.