Starší dotaz #4268

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Švagr psychicky týrá a terorizuje mojí ženu, už více než patnáct let, tak že nezdraví mne, dělá jako že mne nevidí, přehlíží mne, i když se potkáme ve dveřích, odejde od stolu, u kterého třeba obědváme. Při každé příležitosti dá najevo, že jsem jenom náplave, a že zde nemám co dělat. Žena švagra nás mockrát hystericky seřvala ze totální nesmysli, a chová se zrovna jako švagr. Ženu to trápí, ale ani jeden nevíme, jak s tím jednat. Přitom se s mojí ženou staráme denně o jejich matku 87,ktreá má tendenci zneužívat mojí ženu. De facto, žena se jí bojí, zrovna tak jako se bojí jejího bratra. Co s tím?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý West, moc tomu nerozumím – vy spolu bydlíte? Odstěhujte se. Zajděte do poradny společně – patrně je potřeba ženě dodat odvahy. Vymezte si své teritorium a udržte si svou energii. Ustupovat agresi není v pořádku.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.