Starší dotaz #4270

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den.. Moje situace je ani nevím jaká..přijde mi že mám deprese a že jsem “na dně“..je mi 14 let..možná si říkáte že budu zase “trapná“ 14 co si myslí že se svět zhroutí jenom kvůli kravinám..ale mě to opravdu hodně trápí.. Je toho víc..ale první jde prostě o kluka..je to asi normální u holek v tohmhle věku..ale už 2 měsíce mám opravdu blbou náladu a nedokáýu být šťastná..2 kluci za 2 měsíce mě hodili přes palubu..sice jsme jsem nechodila ani s jedním, ale zamilovala jsem se..do toho prvního tolik ne ale teď jsem úplně mimo z toho druhého..nejhorší na tom je, že jsme byli venku a jak se ke mě hrozně choval a dokonce došlo i k pusám..a pak jako zlom mě začal ignorovat..když jsem v zoufalství psala jeho bývalý jestli jsou spolu tak mi řekla že ne a ona mu napsala že jsem kvůli němu smutná a tak a on mmi už 3 krát psal jak se omlouvá atd..ale jinak nenapíše nic ..prostě mě hodil přes palubu..Nechci vás tím moc otravovat proto jdu na rodinu..(mimochodem mám takový nervy že jsem si kolikrát vrila nehty do rukou a mám strupy a opravdu mám víc a víc chuť to dělat pořád..) Potom mamka..moje mamka je hrozná v uklízení..každý den klepe deky, batoh atd..úplný úchyl..doma chodíme ve spodním prádle..už jenom tohle všechno mě štve..tím že mám handicapovaného bratra tak mě nikam nepouští..u nikoho nesmím spát a nikdo nesmí spát u nás..pořád se hádáme a i kvůli kravinám..pořád říká jak jsem ta špatná já..že jsem sobecká, zlá..a přitom každý kdo si mě “váží“ říká přesný opak..že kdyby to šlo tak by se i rozkrájela..doma se chovám stejně jako ve škole..ale i tak..vůbec nám to neklape… Potom nejsem ani oblíbená mezi ostatními a to se můžu snažit jak chci..mám jenom pár přátel který říkají že nechápou jak mě někdo nemůže mít rád..ale já si pořád říkám že to chápu..že jsem asi opravdu špatná..už opravdu nevím co dělat…poslední dobou pořád brečím..nedokážu se ovládat..párkrát se mě i učitelé ptali jestli se něco děje..ale já tím ani nikoho nechci otravovat..proto jsem se rozhodla napsat Vám.. Předem děkuju za odpověď..víc toho psát nebudu..už takhle je toho až až..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Veru, můžete si číst knihy Miluj svůj život, Osobní síla. Vyber si https://www.youtube.com/results?search_query=meditace+na+srdce Držím palce a nedej se ;).

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.