Starší dotaz #4271

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, chci se jen zeptat co si o tom myslíte. Je mi 18 let. Mám ročního přítele, až na pár hádek vše klape. Problém, ale je při pohlavním styku nemůžu dojít k vyvrcholení. Jenže další problém je takový, že máme u nás ve vesnici takový klub, kde se schází taková parta a vždy pijeme (spíše to jsou ženy různého věku). Jedna dívka o 6 let starší má také přítele. Jenže na mě občas kouká a jednou když pila přiopilá řekla, že se ji líbím. Nevím proč ale také na ni musím koukat. Často se nám stává, že když jedna druhou načapáme jak se na sebe díváme, ihned koukneme jinam. Vždy se těším až ji uvidím. nevím co si o tom mám myslet :/ .

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá neviditelná, myslím, že alkohol neprospívá rozvoji ducha. Orgasmus není pupek života. Sexuální síla je dobrý sluha, špatný pán. Chceš na sobě pracovat?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.