Starší dotaz #4272

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat nebo poradit v mém problémů.Je mi 25 a připadám si v poslední době zralý na Bohnice.Je to už rok kdy mne opustila slečna ( přímo na silvestra, 10minut před novým rokem) se kterou jsem byl 2 roky a neskutečně jsem jí miloval celým srdcem. Jenže nemůžu na ni přestat myslet, i sebemenší věc mi ji hnedka připomene a já se cítím jak kdyby mi někdo trhal srdce z těla. Už i rodině to leze na nervy, jejich pomoc vypadala tak že otevřeli láhev a s větou to přejde to přešli…Jenže mne se o ní pořád zdá, den co den. Přemýšlím jestli bych neměl brát nějaké léky na stavy ( podle mne úzkosti nebo něčeho takového ) není možný aby se mi tohle dělo. Prosím o radu klidně se rozepíšu ale nemůžu takhle žít. Už to bude rok a já se nemůžu a nechci podívat na jinou slečnu. Mám strach že se to bude zase opakovat. Děkuji moc a omlouvám se že otravují ze svými problémy ale já už nevím jak dál. S pozdravem Ondra

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý Ondro, můžete i vy pohledat https://www.youtube.com/results?search_query=meditace+na+srdce můžete se stavit na konkrétní pročištění u mne – s léčbou vztahů na úrovni srdce pracuji vcelku úspěšně… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.