Starší dotaz #4277

anonym Personál zeptal se před 8 roky

dobrý den, Jmenuji se Tereza a jsem teď momentálně v Sydney, studuji akorát mám úzkosti, depresi a nízké sebevědomí. z práce mě pořád vykazují, jsem zo ufalá. jsem asi pomalá a komunikace také není úplně ok. brečím, jsem přecitlivěla , u zkoušky mě vykazují. nevím co se to děje a proč? Jsem pesimista a hodně lidí mi říká abych zhubla,je mi 30 a vážnější vztah jsem nikdy neměla. Lidé si všímat že nejsem normální, na univerzitě mi profesor říkal ať si věřím i moje fyzioterapeutka mi říkala že mám nízký sebevědomí. Můj vlastní otec alkoholik, bratr mě shazoval a je na praskach má nakou poruchu na hlavě, pridusen při porodu, skončil na psychiatrii, moje mamka jediná mě má ráda, ještě mám nevlastního otce, ten je je takovéj neutrální. Ve škole jsem byla tlustá takže jsempoznámky byly na moji váhu, ale nebylo to tak hrozný. Ještě když mi bylo asi deset mě mlátil bráchu kamarád do břicha, kvůli kolu který si vyměnil s bráchou, tak mě kvůli tomu kolu mlátil do břicha a zvonil u nás na dveře a čekal dokud něotevru, o pár let později nahlásil bombu na naší školu, skončil někde v ústavu. Po tomhle nemám chuť žít, radovat se, nemám sebevědomí, jsem zoufalá, nedaří se mi, brečím, jsem sama smutná. Jsem hotová. nevím jak mám žít. Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Terezko, bude to chtít systematickou práci na sobě. Knihy, semináře, individuální konzultace…. Knihy např.: Miluj svůj život, Osobní síla … Dospělé děti alkoholiků Najděte si na netu kurzy sebelásky – myslím, že nějaké jsou online. Naučte se meditaci… Youtobe…. Rodinné konstelace Najděte si, jaká práce na sobě vás bude bavit… I v Austrálii jistě nějaké semináře jsou. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.