Starší dotaz #4279

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den. Jmenuji se Klára a je mi patnáct let. Poslední měsíc se mi skoro každou noc zdá noční mura. Je to jako příběh. Vždycky je stejná a po probuzení si vše perfektně pamatuji. Začalo to tak, že mě a ještě jednu dívku, Sáru, vybraly jako vítěze dovolené u moře u blízkého východu. Když se dostaneme na místo, všechno je hezké. Po pár hodinách náš kemp napadne skupina lidí. Před očima nám všechny postřílí a my běžíme lesem pryč. Dostaneme se do tábora těch lidí a oni nás zavřou do cel. Něco po nás chtějí, ale nikdy nerozumím co. Pak mě nechají několik dní bez jídla a když se vrátí, zbijí mě a to velmi brutálně. Pak si pamatuji, jak přede mnou umučí Sáru k smrti. Po dalších pár dnech se mi povede dostat ven z cely a uteču. Vracím se zpátky do toho kempu, ale ten už tam není, nikde nejsou ani těla, nic. Slyším za sebou střelbu. Vím, že musím pryč, tak skočím do moře a plavu k ostrovu. Potopím se pod vodu a když se vynořím, vidím pláž plnou dětí. Vylezu z zé vody a chci utéct, ale nemužu se hýbat. Přede mne se postaví ti lidé se zbraněmi a postřílí všechny děti. Odvedou mě zpátky do té cely, mučí mě, pak mě zabijí. A tam se probudím. Vždy jsem spocená, udýchaná a vyděšená. Většinou tu noc už nespím a celý den jsem mimo. Už jsem docela zoufalá, málo spím a nic nepomáhá. Myslíte, že to má nějaký význam? Má cenu navštívit psychologa? Ještě dodatečně říkám, že v životě nemám žádná traumata, nikdo mi nijak nenadává, ve škole mám dobrý prospěch a ve stresu nejsem. Děkuji za odpověd.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Klári, pravděpodobně se jedná o záznam, který nosíte v psychoenergetickém poli, je vhodné spojit se s člověkem, který bude mít dostatek energie na pročištění tohoto záznamu. Pravděpodobně bychom to zvládli spolu v rámci léčebné meditace. přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.