Starší dotaz #4281

anonym Personál zeptal se před 8 roky

dobrý den mám niktofobii ale né tak že jen se setmí tak se bojim ale bojim se spát sama v pokoji když jdou naši spát a já jsem u sebe a nespím začínám se bát.Myslim si že semnou někdo je bojím se už jsem ale velká neměla bych se bát. Začalo to tak že jsem do třídy chodila z jednou holkou a ta furt říkala že mě něco chce zabít že něco ve škole 100 let straší a čeká na kořist. 6 let mi to furt říkala takové strašidelné věci já tomu nevěřila ale po 6letech to je divný pak naštěstí odešla na jinou školu.Děkuji za radu kterou mi dáte PS: omlouvám se za chyby v textu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá ?, http://karolinaloskotova.blog.cz/0812/poradim-vam-jak-se-ochranit-pred-demony Taky doporučuji naučit se spojovat s vnitřním srdcem a proudem světla v meditaci. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.