Starší dotaz #4282

anonym Personál zeptal se před 9 roky

je čas vánoc a já se cítím strašně sama nemám ani děti ani žádného přítele.sice mě obklopuje rodina rodiče sourozenci a jejich děti.o to je to vše horší připadám si zbytečná.Život mi utíká mezi prsty a mám pocit že v něm jen přežívám,ale nežiju.Pořád si něco namlouvám.ale jsou to jen milosrdné lži,nechápu proč se mi nic nedaří.I v práci sice dělám vedoucí,ale jen z nouze protože neměli zrovna nikoho jiného.Mám i kamarády,ale nemám v podstatě nikoho.V podstatě se za svoje smutnění stydím vím,že jsou lidé s většími problémy ale jen si potřebuji někomu svěřit. dík

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Vánoční, žít samostatně je náročné, vyžaduje to mimořádnou schopnost prožitku vlastní celistvosti. Ohledně zprůchodnění plynutí životních událostí doporučuji pracovat na sobě a pronikat do jemnohmotného informačního pole a pracovat na jeho pročištění. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.