Starší dotaz #4286

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobry den,pisu s trochu neobvyklym dotazem. Ocitla jsem se ve zvlastni situaci,delam au-pairku v zahranici ale 500 km odsud mam pritele,s kterym jsem zacala chodit jeste v dobe kdy uz jsem mela pobyt domluveny. Uz to takhle zvladame na dalku 9 mesicu,ale ten velky problem je,ze me jeste 3 mesice cekaji a ja tuto praci delam s velikou nechuti,nikdy bych to driv nevzdala,ale proste uz se vidim u nej a ne tady u rodiny,vse delam z donuceni a odpocitavam dny do odjezdu-tohle me silene vycerpava,po vecerech brecim,protoze rodina neni zrovna idealni a ja proste nemam silu ty 3 mesice dokoncit,potrebovala bych nejak nakopnout,prosim poradte jak..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Dd, stáhněte si knihu – pracovní knihu – Moc přítomného okamžiku a přečtěte ji. - Děkuji za to co mám a netruchlím pro to, co nemám. - Děkuji za každý den. - Užívám si stav nechuti tak dlouho, jak potřebuji a mohu ji nechat odplynout až budu chtít. - Dělám, co potřebuji a přijímám přirozené následky s důstojností Naučit pracovat s emocemi touto cestou moc nelze – prožijte si ty afirmace… (nu a taky můžete odjet?)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.