Starší dotaz #43

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu, jak vyřešit mou situaci. V poslední době mě přepadají pocitu strachu a úzkosti. Hledám problémy, tam kde nejsou. Možná je to způsobené tím, že jsem poměrně nedávno končila studium a několik týdnů žila ve stresu. Jako bych teď, kdy je můj život zase poklidný, najednou neuměla žít bez obav a stresu. Zkoušela jsem se odreagovat např. sportem, ale marně. Velmi Vám děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá H., do této doby potřebujete potvrzovat svou existenci vztahem, že se realizujete skrze vztah, skrze druhou osobu. Dostala jste se do situace, kdy je třeba tento postoj přehodnotit. Doporučuji vám, abyste přesměrovala ohnisko vašeho zájmu k sobě, svým aktivitám. Držím palce k nalezení vlastního života.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.