Starší dotaz #432

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Chodím s přítelem už 2,5 roku. Bude mi 18 let a přítelovi 20. Vše klape celkem dobře, ale hodně do našeho vztahu zasahuje jeho maminka. Když jedeme na výlet, jede s námi, do kina také. Pořád příteli telefonuje… Nevím jak se mám k tomuto problému postavit a jak přítelovi vysvětlit, že se mi to nelíbí. Děkuji za odpověď. Krystyna

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Krystýno, předpokládám, že jste příteli řekla, že jste s ním ráda sama a že nemáte chuť chodit na rande s jeho maminkou. Jestliže to přítel považuje za vyhovující, nemáte mnoho šancí situaci změnit. Nejsou to pro vstup do manželství "dobře rozdané karty…"

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.