Starší dotaz #433

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, prosím mohli by jste mi pomoci v mé životní situaci?Jsem 13 let vdaná,je mi 33 a manželovi 45,už asi dva měsíce sním sexuálně nežiji,cit k němu ochladl,on mě však stále miluje,ale já mám pár týdnů nového partnera a i po poradě u psycholožky se stím manžel nevyrovnal,chápu že je to těžké,žijeme v jedné domácnosti a máme dvě děti-11-12-let,ale i když se snad snaží,jak tvrdí,myslím že dokud budeme spolu bydlet,nebude mít klid a bude to ztěžovat jak sobě tak mě,rozvod plánujem ale zatím je to otázka financí a několika měsíců,co dělat,jak tuhle zdánlivě nesnadnou situaci řešit?Moc vám děkuji a přeji krásný den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá B., neznám důvody, které vás vedou ke zrušení manželského slibu… co vám provedl. Bez vážného důvodu byste jistě vlastním dětem nekomplikovala vstup do života… http://www.lidovky.cz/ln_rozhovory.asp?c=A061020_143121_ln_rozhovory_svo

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.