Starší dotaz #434

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, můj problém vězí v tom, že mám už sedm let přítele, chceme spolu bydlet, ale ne v podnájmu, chceme jít do hypotéky,ale bohužel já ještě studuji vysokou školu,ted jdu na inzenýrské studium, které trvá dva roky a přítel už moc chce bydlet, nechce už vztah, který byl do ted. Já ho naprosto chápu, že se chce rozejít, ale oba jsme nerozluční, máme se opravdově rádi, to si uvědomujeme, jenže on nechce ustoupit a čekat a já se školy z nějakého neznámeho důvodu vzdát taky nedokážu…nevím co by mi pomohlo to vyřešit nebo ho přesvědčit, proč mu za to stojí počkat nebo jít i do toho podnájmu se mnou, jelikož si vydělávám, ale bohužel je to stále jen brigáda…děkuji mnohokrát za odpověd a za radu, jestli na to nějaká existuje. Jsem z toho už opravdu zoufalá!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Sandro, pan doktor Plzák by váš vztah nazval vztahem "přechozeným"… váš vztah opravdu zaslouží vývoj. Pro vaši situaci mi velmi důležitá připadá ekonomická rozvaha, ke které zde nemáme podklady.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.