Starší dotaz #436

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Mám přítele letos jsme 7 rok spolu. Před dvěma roky slavil kulatiny a slavil i s kolegy, potom jsem našla foteky z diskoteky kam pak šli, že byl s kolegyní po narozeninové oslavě na diskotece a chovali se k sobě jakoby patřili,ještě tu noc jsem pak šla za nimi na hotel co slavili a kde ta dotyčná spala. Recepční ztuhla za nimi na pokoj(prý tam byla většina kolegů) tam nepustila jen ho zavolala telefonem. Pořád se z toho nemůžu vzpamatova, myslím si, že spolu spali. Od té doby jde náš vztah ke dnu, nevěřím mu. Od té doby nešel na žádný pod. večírek. Snaží se, ale já jsem z toho na prášky, budím se v noci spocená, srdce mi tluče, má stavy uzkosti i přes den. I nakoupit je pro mě námaha. Nevím co dál. Snaží se mi to dokázat , že se nic nestalo, ale pořád nevěřím. Nevím,zda má náš vztah budoucnost, jak mu mám uvěřit. Díky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Jajko, myslíte-li vážně, že své prožívání chcete změnit, doporučuji návštěvu specialiaty, který umí pracovat i na úrovni emoční. Jste-li z okolí, ráda se s vámi setkám. Pravděpodobně tento prožitek ve vás rozhýbal i jiné nejistoty – snad nejistoty o vás samé… Na úrovni racionální, vám musím sdělit, že vaše jednání posiluje rozpad vztahu. Je možné, že vám partner byl nevěrný. Dokážete-li mu tuto zkušenost přát, bude se vám žít snadněji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.