Starší dotaz #438

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu, jak pomoci mému synovi (5 let). Je pro něj těžké komunikovat se svými vrstevníky, nevím, jestli z jeho nejistoty, a někdy na ně začne reagovat agresivně.Obtížné zvládá své emoce a občas se u něj projeví záchvat zuřivosti (tak 1 týdně,trvá asi 5 min., válí se po zemi…). Bohužel ale při tomto záchvatu je schopen i ublížit – kousnout či kopnout spolužáka ze školky.Co dělat, aby neubližoval ostatním, aby byl schopen se mezi své vrstevníky zařadit. Děkuji H.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá H., bylo by dobré, kdybyste vyhledala spolupráci s psycholéčitelkou, abyste našly energoinformační záznamy a ty společně vyčistily.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.