Starší dotaz #439

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám k Vám dotaz – prosbu o radu. V poslední době mě trápí jedna otázka, na kterou si nedokážu sama odpovědět -respektive: hádám a dohaduji se sama se sebou. Jsem skoro 17 let vdaná. Můj manžel byl můj první vztah. Až vloni se mnou začal flirtovat jeden známý – doposud jsem to nezažila – když pominu první lásku (manžela). Manžel je hodný, máme spolu 3 děti, všechno je v pořádku, milujeme se. Já jen začala být zvědavá, jestli každý milostný akt je stejný. Promiňte, že to píšu tak blbě, ale nevím, jak z toho ven…. Potřebuju asi slyšet, že je to všechno stejné, že je to v pořádku, že jsem zvědavá, ale abych to nedělala. ( mám na mysli zkusit sex s jiným mužem). Nechci se rozvádět, nechci jiného manžela a tatínka mých dětí. Možná, že když to napíšu, bude mi jasné, že je to něco, co se normálně nedělá a pokud by se něco takového provalilo, mohla bych přijít o celou svoji rodinu. Tohle všechno vím, uvědomuji si, co by se stalo, kdyby se manžel dozvěděl jen o tom, že na sex s jiným mužem myslím. Ale nemůžu si pomoct a nevím, jak z toho ven….Pořád mi něco říká, že pokud to neudělám, nebudu mít klid, na druhou stranu se bojím, abych tou "blbostí" neztratila všechno, o co vlastně přijít nechci. Děkuji Vám za pomoc a za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá MM, svým způsobem vaši zvědavost chápu, jsem ráda, že víte, že "nechci jiného manžela a tatínka mých dětí…" Jak z toho ven…? otázka takřka hamletovská… Na úrovni obecné, vážit si toho, co máte (mnoho lidí si začne vážit toho, co měli, až když to ztratí… – nenásledujte je, prosím) Zkuste se o svých fantaziích a přáních bavit s manželem, je-li to muž rozumný a milující…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.