Starší dotaz #44

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, chtela bych se zeptat na radu,proc me suzuje deprese a velmi negativni mysleni. Ziju s pritelem ve spolecne domactnodti rok a neco. Nepracuju a asi mam hodne casu na premysleni. Ze zacatku bylo nase spolecne souziti kouzelne. Pritel vzdy po praci spechal domu a rikal mi jak je krasne me tam najit, kdyz musel vycestovat za hranice bylo na nem videt jak s tezkym srdcem me opousti. Ale po roce se pritelovo chovani zmenilo, uz neni tak pozorny, netrapi se kdyd musi ven za praci.Proste ja mam pocit jako by me uz nemel tolik rad … musim rict, že mně hodne chybi ten zajem, ktery mi projevoval na zacatku. Skousela jsem s nim o tom mluvit, ale vzdy mi rekne, ze placam nesmysli a ze me porad miluje jen ma hodne prace a nechce se se mnou dohadovat a nebo mi rekne, ze jsem to ja, kdo se zmenil. Trapi me to jsem casto bezduvodne nervozni,taky se na neho urazim za kazdou malickost a vycitam mu ze byl jiny na zacatku. Co mam delat abych se teto deprese zbavila

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá B., je fajn, že začínáte být připravena na osobní setkání s člověkem, se kterým budete spolupracovat. Bylo by dobré pracovat s hlubší úrovní psyché. Sice osobně neznám, ale z uvedené anotace doporučuji u vás http://www.psychologicka-poradna.cz/ Věřím, že se vám práce s vnitřním světem bude líbit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.