Starší dotaz #440

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.Mám 5letého syna.V čím spočívá můj problém?můj syn umí perfektně mlu vit,doma mluví je velice hyperaktivní v kolektivu mluví,s cizími lidmy taky jen se to nějak nedaří ve školce.Paní učitelka má problém z něho dostat slova.Jezdí na prázdniny k babičce a není problém s mluvením.Chodí do školky druhým rokem,teď dostal novou učitelku špatně si zvyká,zkrátka náš problém je že ve školce nechce mluvit.Poraďte co s tím.Děkuji pí.Řehořová.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá K., vyhledejte si informace a léčbu ohledně selektivního mutismu. I pro vás by mohla být užitečná spolupráce s léčitelkou (viz. odpověd pro Helenu)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.