Starší dotaz #442

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den,ma problem se svou skoro 8miletou dcerou.Zacla chodit do 2 třídy,ale vubec se jí tam nechce.Má problémy s učením.Ze školy donesla 5 a 4 a od te doby se ji tam nechce – myslim, že jí to odradilo, říkala jsem jí, že se to stává.A myslím že je dost zaražená.Nevím jak ji podpořit,chválím ji když udělá něco dobře.Mužete mi něco poradit?Mám aj obavy že když dostane zase špatnou známku že to bude horší a horší a nebude chtít do školy vubec.Myslím si že takové známkování je dost tvrdé.Díky za odpověd.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Májo, bylo by dobré kontaktovat se s třídní učitelkou, požádat ji o pomoc a spolupráci, můžete rovněž požádat o spolupráci školního psychologa a ředitele školy.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.