Starší dotaz #455

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, Míša,má kamarádka Vám psala a já se rozhodla udělat totéž.Mám trápení jak na těle,ale i na duši. Je mi 34let,jsem rozvedená a 14leté dítě.Již více jak dva roky žiji s přítelem-moc nám to klape.Rozhodli jsme se,že bychom šli do miminka.Otěhotněla jsem během tří měsíců a vše bylo v pořádku.Cítila jsem se dobře a hlavně,byla jsem šťastna.V 10.týdnu mi můj gynekolog zdělil,že se mé miminko přestalo vyvíjet v 8.týdnu a musí "ven".Revizi dělohy jsem podstoupila hned dvakrát,poprvé se to nepovedlo a bohužel mi byla poraněna děloha a trpěla jsem jako "pes" bolestí.Podruhé byl výkon zcela o něčem jiném.Před tím jsem nikdy nic nezažila,žádný interupce,špitál,narkozy….hodně jsem o tom všem přemýšlela a strašně se trápím.Bojím se lékařů,bojím se o dělohu :-) a bojím se,abych po novém roce otěhotněla.Přítel je mi podporou,vím,že nemám myslet na špatné,vím,že nesmím probrečet noc,ale nemůžu…zhubla jsem 4kg,nic mě nebaví.Jak se mám zbavit všech zlých myšlenek?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Jano, k napsání vás vedly pocity, které s myšlenkami souvisejí. Doporučovala bych práci na úrovni pocitů. Vzhledem k tomu, že toto vás doposud nikdo neučil, doporučuji spolupráci s odborníkem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.