Starší dotaz #46

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěla bych se vás optat kam se můžu osobně obrátit v případě mého problému, který tkví v mém nervozním chování. Jako bych měla dvě osobnosti,jedna z nich je v klidu a nic ji jen tak nevyvede z míry,ovšem převažuje to,že jsem velice výbušná. Rychle mě cokoliv vytočí a já jsem až agresivní,například v případě křivdy,nebo sklíčenosti mám tolik energie a agrese, chctěla bych se naučit zvládat dané situace lépe, být nad věcí, což se mi povede velice málo kdy. Nemám namysli třeba křik dítěte,nebo věci které znervozňují starší osoby- to ne týká se to lidí,provokantů,nebo lidí kteří ubližují jiným v té chvíli jako by se ze mě stal někdo jiný.Mnoha lidem jsem tak ublížila i slovně a bohužel i nějaká ta facka přišla!Vim,že se to týká sebeovládání či kurzu asertivity,ale kam se mám prosím obrátit?Jsem konkrétně z Brne,předem moc děkuju!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Radko, vámi popsaná situace opravdu signalizuje, že váš partner neměl vyřešenou minulost a že nebyl a není připraven pro další vztah. V takovém případě se nové rodině obvykle nedaří dobře. A vy mnoho možností nemáte. Kdyby se vám podařilo přivést partnera ke spolupráci, můžete ho nasměrovat na rodinné konstelace nebo alespoň konzultaci. Můžete ho informovat o tom, jak vidíte perspektivu vašeho vztahu vy za předpokladu, že se nic nezmění. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.