Starší dotaz #4609

anonym Personál zeptal se před 7 roky

Dobrý den, je mi 19 let. Mám přítele, kterému je 28 let. Chodíme spolu přes rok. On je můj první, já jeho několikátá. Mám problém se sexem. Vůbec na to nemám chutě. Popravdě ještě se nám nepovedlo abych měla s ním orgasmus, on ho má vždy. On semnou chce spát často zato já vůbec, protože jsem zatím nepoznala žádný kouzlo, které by mě přesvědčilo, že to k životu potřebuji, jak tvrdí ostatní. Proto jsme se dohodli, že zatím spolu budeme spát jednou za 14 dní. I přesto, že to je "strašně málo" jak on tvrdí, já jsem z toho otrávená a pouze ležím. Ani nevím co přesně a jak bych se měla v danou chvíli chovat a co dělat. Jsem dost stydlivá. Poslední dobou se kvůli tomu dost hádáme, nechci o něho přijít, ale zároveň se nechci přetvařovat a nudit do sexu, i když ho nechci. I on hledá řešení, bohužel žádné nenacházíme. Nevím jak je to možné, abych byla konkrétní, i když nechci sex, dokáže mě vzrušit tak že jsem vlhká. Bohužel, když do mě pronikne po celou dobu nic necítím. Přeci nemůže existovat osoba s takovým nezájmem o sex jako mám já. Poradíte mi co mám dělat? Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 roky

Milá Kol., Doporučuji mít chut vnímat své tělo… jet na seminář tantry pro ženy i pro páry – pro vás např. https://mohendzodaro.cz/ nebo si najít i seminář pro páry…. http://www.tantra-joga.cz/ Bylo by fajn, abyste měla chut rozvíjet lásku ke svému tělu i k tělu partnera. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.