Starší dotaz #462

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,chci Vás požádat o radu.Jsem čerstvě rozvedená,a neumím se s tím vyrovnat.Po 30-letém manželství se manžel odstěhoval k milence a podal žádost o rozvod.Byla a pořád jsem na něm citově závislá.Snažím se s tím bojovat ,moc mi to nejde.Stále na něho myslím,dělá mi to problémy v práci i osobním životě.Chtěla bych zapomenout,ale nevím jak.Manžel za vším udělal tlustou čáru a žije si svůj život.Děkuji!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá B., držím palce v nalezení vlastní síly a samostatnosti. Určitě to dokážete. Doporučuji jet třeba na seberozvojové semináře, kde můžete naléz cestu ke své osobní síle. Zapomenout nelze, ale žít dál, jistě lze.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.