Starší dotaz #467

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 21 let a už téměř 4 roky bydlím s přítelem. Postavili jsme si spolu podkrovní byt, takže máme společnou domácnost. On je strašně hodný, udělá první poslední, bezvadně se stará o příbuzný apod. Můj problém začal zhruba před rokem, kdy jsem zjistila, že se přítel uspokojuje přes internet a to tak, že dobíjí kredity na telefon holkám, které se mu pak přes webkameru vyslékají, ale postupem času jsem přišla i na to, že si s nima při tom telefonuje a píše jim erotické smsky. Strašně to se mnou otřáslo, cítila jsem se naprosto nemožná v posteli, apod., ale ustáli jsme to. Ten hlavní problém je v tom, že jsem dnes ve foťáku objevila fotografie, kde je nafocen pár při souloži a na jedné fotografii jde vidět, že na zemi leží oblečení mého přítele, tudíž on musel být fotografem…naprosto vůbec nevím, co mám dělat a jak tohle řešit..vždycky mi všechno zapře pokud jde o tyto věci a klidně mi lže do očí..na jednu stranu nemám sílu zahodit 4 roky vztahu, který byl až na tohle bezvadný a na druhou stranu se děsím toho, co přijde teď. Cítím se jako hrozná špína, nejsem snad ani ženská, když mu ležím nahá v posteli a on jde radši k počítači..nechápu to..přitom nejsem v posteli dřevo a ani ho neodmítám..plánovali jsme teď založení rodiny, ale představa, že by na mě teď šáhnul je příšerná, ale na druhou stranu i odchod od něj je těžký..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá N., to jak se chová váš přítel je ukázka toho, když sexualita se odštěpí od lásky. Nesouvisí to s vašimi kvalitami. Sexuální pud vymknut kontrole nevěstí nic dobrého – to ať se na mne liberálové klidně zlobí… A jestli přítel nevidí, že má problém, tak vám nezbývá nic jiného než vzít zodpovědnost za řešení vašeho vztahu do svých rukou. Vám, mladé holce – držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.