Starší dotaz #472

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,mám problém který začal asi hned po porodu naší dcery.Po komplikovaném porodu,následné akutní sekci a KPR dcery se mi rozvinul silný mateřský pud.Malá je vpořádku,má 2,5 roku.Toužím po dalším dítěti,ale můj muž nechce ani slyšet.Je mu 43 let a má 2 děti z prvního manželství(18,a 17),se kterými skvěle vycházím.Zvládám domácnost,děti,zahradu a starám se o jeho matku.Finančně zvládáme.Hrozně se trápím,a on stále tvrdí,že další dítě nechce.Už nemůžu sledovat ani seriály v TV,jen brečím.Co mám dělat?Přece nebudu brát léky na uklidnění když chci dítě?!Poradte mi,prosím…Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Ach jo… jednu možnou rozumnou odpověd si jistě dokážete napsat sama – a já si dovolím jednu "nerozumnou" otázku – copak je manžel jediný plodný muž ve vašem okolí? (od manžela je to nefér)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.