Starší dotaz #474

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer,nevím jak začít,můj přítel přišel o práci,je to skoro měsíc,jinou si nehledá,našla sem mu i nějaké inzeráty,aby tam zavolal,protože je na to líný a nic se neděje.Jsem na mateřské.Nic mi nechce říkat,když se ho na něco zeptám,tak hned vyzvýdám.Nesmím se ptát kam jde,kde byl.Prý je to jeho soukromá věc a já nejsem jeho máma.Když něco chci vyřešit,říká to neřeš,to bylo,bude(za měsíc).Mě to trápí,protože mě na něm stále záleží,jsme spolu přes 4 roky,máme 15 měsíčního syna.Jen bych chtěla,aby byl zodpovědný.V tomto směru se sním nedá mluvit.Říkám si každej chlap je blbej,ale každej jinak.Pořád si ho omlouvám,jako dítě to neměl lehký,v 8 letech se dozvěděl z hádky rodičů,že jeho táta není jeho táta,dost chlastali,otčím bil mámu…..jak mu říct,vzpamatuj se.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lucko, … vy mu jistě říkáte to: vzpamatuj se – a on to neslyší… působí to tak, že rozumné argumenty on neslyší… přeji vám, abyste zajistila pro sebe a syna bezpečný a klidný domov… nebude-li se on mít i nadále ke spolupráci a bude-li vás to ohrožovat, budete muset jednat za "já" a ne za "my". Proč jste "my" nepotvrdili snatkem? Přeji vše dobré a držím palečky

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.