Starší dotaz #476

anonym Personál zeptal se před 16 roky

zdravim,píšu mam problemy s 16 dcerou,od 14 problemova (uteky z domova,zaškolactvi)před pul rokem si našla o 2 roky staršiho přitele,tim se zmenila začla chodit do školy,po dlouhe dobe byla to ona,zase štastna,ted se rozešli z jeho strany,a ja se bojim,že zase spadne na to dno, kde byla předtim,nevim,přemyšlim o navštevě psychologa,nevim co mam delat,aby to neskončila …,dekuji za odpoved – pekny den

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Bobi, o vaši rodinné situaci a o vaši dceři vím příliš málo – konzultací u psychoterapeuta rozhodně nic nezkazíte – můžete si pro začátek u něho urovnat myšlenky, udělat náhled… samozřejmě, že dceru by bylo vhodné vzít s sebou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.