Starší dotaz #477

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, prosím o pomoc jak mam řešit situaci ve které se nacházím. S mojí ženou žijeme tří roky ,se ženou mame 4 děti z jejiho předešlího stavu,žena mi o víkendu řekla, že má jineho muže a že neví co má dělat nechce přijít ani o mě ani o něj. Je to její dávná láska z věku dospívání ted se schází 3 měsíce . Já taky nejsem idealní a stoprocentní. Máme spolu vleklý problém – nějak se nám vytratila komunikace mezi náma – nerozumíme si. Já mam nervi na pochodu . Ženu i děti miluji a nechci o ně přijít jsou to lidičky bez kterých nechci být. Když se ženy optam na nějakou věc tak žena na to reaguje se slovy zas maš milion otázek a chceš milion odpovědí. Možná se opravdu asi moc ptám. Já taky jednám ted dost podrážděně. S dětmi jsem v pohodě a to se ženě taky nelíbí říka, že přes děti na to nemám jít .poraďte mi, jak se mam nejlíp zachovat abych o svou lásku nepřišel děkuji Renda

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Rendo, situace složitá… mám z toho pocit, že pevnější je vztah mezi vámi a dětmi než mezi ženou a vámi… Víte to?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.