Starší dotaz #478

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, už dlouhou dobu přemýšlím o nějaké odborné konzultaci s lékařem. Mám velký problém zvládat žárlivost. Už rok a půl chodím s přítelem a moc ho miluji. Nedávno jsme si koupili i byteček a přemýšlíme i o miminku. Jenže já mu nedokážu věřit. Píše si s jinýma holkama př. s bývalou přítelkyní a kamarádkou a oslovuje je kočko apod. Mě to strašně ubližuje a už jsem mu to několikrát říkala, že si nepřeji aby si s něma psal. Ale on mi řekl, že nejsem normální a že se kamárádů kvůli mě nevzdá. Že jsem žárlivá atd. Dívala jsem se mu i do mobilu. Jednu dobu tam sms měl i od nich a pak když zjistil, že se mu dívám do tel. začal ty sms mazat. Nevím zda mu mám věřit že s nimi nekomunikuje nebo si s nimi pořád dál píše. Teď mu došel výpis tel. účtu a měl tam přes 150 sms do jiné sítě než máme my. Navíc máme volání i sms na sebe zdarma.Nevím co dělat. Chová se ke mě hezky já taky ale dlouhou dobu je ve mě pocit nedůvěry. Prosím pomozte mi. Děkuji s pozdravem Hanka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

MIlá Hanko, z vašeho psaní nejsem moc schopná odhadnout jak v rovnováze je dávání a přijímání lásky mezi vámi v rovnováze. Nevím, jak vám přítel dává najevo, že jste pro něj jedinečná… Pečlivě uvažte – s kým si chcete pořídit dítě… a proč dříve dítě než svatbu?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.