Starší dotaz #479

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den potřebovala bych poradit,letos v květnu jsem prodělala porod(zamlklé těhotenství v 8.tydnu),s manželem jsme hodně chtěli miminko,ale nevyšlo to.Ja se s tim ale nemužu vyrovnat,je to velmi bolestivé.Ted mé příbuzné a kamarádky všechny rodí,nedokážu se s nimi ani bavit.Je to tak nespravedlivé.Pracuji jako zdr.sestra,vim,že je to asi psych.problém,ale jak to dostat z hlavy?Snažím se,ale čím víc,tím hůř to jde,už nevim,co dělat.Každý den na to myslím a brečím.Hlavně mam strach,že třeba nebudu moct mit děti.Je mi 22 a manželovi 24.Vim,jsme mladí,ale nevim,jestli budu mit na to ,podstupovat nějaká vyšetření.manžel je pro vše dostupné.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

MIlá Mišulko, je na čase, zajít k profesionálovi, který je schopen pracovat i na emoční úrovni, a vědomě pracovat se svým vnitřním světem… Zjednodušeně – rozloučit se se zemřelým miminkem, popřát mu štastnou cestu/klidný odpočinek a zvednout oči a podívat se na svět…. Jste-li z okolí, ráda s vámi budu spolupracovat. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.