Starší dotaz #48

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Hezky večer přeji,chtěla bych požadat o radu,protože už nevim jak dal. Jsem vdana,mam ditě,ale ke svemu muži už necitim lasku jako dřiv. Asi před rokem a pul,jsem poznala o pět let mladšiho muže do ktereho jsem se zamilovala a je mezi nami vztah,ktery nas pouta k sobě.pracujeme v jedne firmě a tak se vidime každy den a často.Je nam spolu dobře,ale mě to přestava stačit a chtěla bych s nim žit,on však tohle odmita,ma špatnou zkušenost z minuleho vztahu a boji zodpovědnosti,ale rozejit se nechce.Ja si ale myslim,že ma jen strach.Ačkoliv jsme se několikrat rozchazeli,vždy jsme se dali dohromady.Vim,že se mnou byt nechce,ale vzdat se ho nedokažu a on mě taky ne.Nevim jak dlouho dokažu takle žit,jsem do něj zamilovana a nedokažu si život bez něj představit…předem moc děkuji za odpoved

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Radime, je fajn, že jste ochoten někam zajít – to bude lepší, než odpověď zde. Nevím, odkud jste – ohledně doporučení na kontakt. Ten, kdo se věnuje psychoterapii, rodinným vztahům by měl být schopen pomoci ti zorientovat se v tvé situaci. Předpokládám, že by byly vhodné alespoň tři setkání, pro větší zharmonizování osobnosti (toho, co je za výbuchy) by bylo třeba setkání o něco více. Mějte se hezky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.