Starší dotaz #480

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Po 14 letém manželství jsem začal podezřívat manželku z nevěry,díky jejímu chování.Ve vztahu začaly hádky apod.Stále na mě křičela co si o ní myslím.Po zhroucení jsem skončil u psychiatra.I přesto stále tvrdila,že si vymýšlím.V roce 2006 se její nevěra skutečně provalila.Plakala a žádala mě o další šanci,že uklouzla a potom to už nešlo ukončit,že je ráda,že jsem na vše přišel,že jí vydíral apod.Svoji manželku velmi miluji,i přes veškerou bolest,kterou jsem prožil a já a rovněž naše dvě děti jsem odpustil.Slíbila,že se rozejde,že ted pro ní bude rozchod jednoduchý,když už to vím.Její milenec mi potom dělal ze života peklo.Začátek byl těžký,ale potom náš vztah byl nádherný,řekl bych,že lepší než před její nevěrou.Jaká byla následná rána,když před 4 dny jsem zjistil,že vztah vůbec neskončil a že mi opět dalších 2,5 roku lhala a tajně se s ním scházela.Řekl jsem jí at za ním odejde a že má domu stále dveře otevřené.Nechce.Pláče a tvrdí úplně stejné důvody jako poprvé.Opět po mě chce šanci prý poslední.Už jsem jí tu šanci opět dal,ale bojím se,že to bylo jen slovy.Hlavu mám plnou otázek,na které mi nedokáže odpovědět.Důvod nevěry podle ní byl,že je blbá.Sám jsem spadl na úplné dno.Již 4 dny jsem nejedl,nebaví mě život,drží mě jen děti.Můžu jí ještě někdy věřit?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Jirko, doporučuji poskládat svoji sebeúctu – patrně jste podcenil při minulé krizi práci na sobě – bylo a je třeba pro vás naučit se sebeúctě a snížit až zrušit závislost na ženě! A to bez ohledu na to, jak se bude dál vyvíjet vaše manželství. Jste-li z okolí, ráda s vámi budu spolupracovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.