Starší dotaz #481

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den paní doktorko.Je mi 30 let a mé bývalé přítelkyni také.Dnes je to 14 dní co jsme se rozešli.Vše bylo díky mé žárlivosti a nedůvěře k ní.Dlouho jsem jí podezříval že si myslí na jiného partnera a mé pochyby nebyly vůbec na místě.Žili jsme spolu rok a půl a s tímto problémem jsme se potýkali cca půl roku.Má bývalá přítelkyně mě několikrát varovala že tímto chováním jen vše pokazím a už jednou jsme se na krátkou dobu rozešli.Tenkrát mi dala ještě šanci a Já se z ní neponaučil.V den rozchodu jsem za ní ještě večer byl a prosil ji o to aby mě dala ještě šanci to zachránit a dokázat že už si uvědomuji co jsem ztratil a že nechci takhle náš vztah zahodit ale bohužel její odpověď zněla že už to nejde že je vyčerpaná a že to takhle asi má být.Oba jsme si v náručí poplakali.Domluvili jsme se tedy že si nebudeme volat ani psát sms protože by to pro nás bylo ještě větší trápení.Ale po pěti dnech mi večer napsala jestli nechci přijít na návštěvu.Udělal jsem asi chybu a jel za ní.Hezky jsme si celý večer povídali a Já jí říkal co všechno mi došlo a že už to nechci nikdy zopakovat.Zůstal jsem u ní na noc ale nedošlo k ničemu jen jsme si řekli že se milujem.Druhý den ráno jsem odešel a čekal jestli se mi ozve a vyčítal si že jsem se nezeptal předchozí noc na to proč se chtěla vidět jestli chce dát našemu vztahu ještě šanci.Když se do večera neozvala napsal jsem Já dotaz co si mám od předešlého večera slibovat.Odpověď zněla že ať se nezlobím ale že teď nemůžeme ve vztahu dál pokračovat.Že má strach že se vše bude opakovat a to ona už nechce.Že netvrdí že bychom se někdy k sobě neměli vrátit ale teď že to nejde že jsme oba vyčerpání.Nevím co si mám o tom všem myslet jestli doufat a nebo to brát z její strany jen jako výmluvu abych tohle období nějakým způsobem překonal.Prosím poraďte jak dál.Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Šedý vlku, když se člověk nevyvíjí na růžové stezce, dostává od života lekce náročnější… Aby rostly svaly, je třeba cvičit, aby se zdokonalovala duše do harmonie, je třeba ji také učit – a protože v tuto chvíli nevíte jak na to, doporučuji hledat někoho, kdo by vám v té věci mohl poradit…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.