Starší dotaz #482

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, ráda bych se tady svěřila, protože už nevím kudy kam. Před pěti lety rozvod, pak mi po čase zemřel přítel a když jsem si opět našla bezvadného přítele, tak mi zčista jasna sdělil, že bude lepší, když půjdeme od sebe. Snad zřejmě jsem na něho poslední dobou naléhala kvůli společnému soužití či snad proto, že by časově pracovně zaneprázdněn. Tu pravou podstatu rozchodu z jeho strany nevím. Byli jsme spolu necelé dva roky, miluji ho doposud. On prý také, ale že mi neumí v životě dát, to co potřebuji. Sedl si a za dvě hodony tuto skutečnost vyhodnoti. Úplně jsem se tou rozchodovou ránou zhroutila. Jsem doma na nemocenské a užívám léky CITALON + FRONTIN. Mám neskutečnou snahu o něj bojovat. Nezvedal mi telefony ani neodpovídal na sms. Po 14-ti dnech mi po jedné sms zavolal. Byl to z jeho strany chladný hovor, zřejmě usměrňoval slova. Řekla jsem mu, že jsem mu koupila nový zubní kartáček… Jsem z toho špatná a to dost hodně, přestala jsem fungovat a nevím jak dál. Moc bych si přála, aby se ke mě vrátil. Vždyť se dá vždycky pozměnit životní scénář. Nejde mi to do hlavy, proč tak najednou mne opustil, když bylo vcelku fajn. Přemýšlela jsem, že za tím může být i jiná žena, ale nakonec jsem tuto variantu raději zavrhla. Poraďte mi, prosím, co dál, nebo se usoužím. Špatně spím, hubnu, nic mě netáhne. Jen naděje a boj o něj. Velmi děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Trosečnice, co přenést pozornost od vztahu k sobě..? Opravdu se máte tak nerada, že si dopřejete usoužení nebo uděláte něco proto, abyste se neusoužila… (třeba vás může inspirovat i odpověd pro šedého vlka) mmj.1 – opravdu je vás důstojno žebrat o lásku? a mmj.2 – ten, kdo o lásku žebrá, je pro partnera nepřitažlivý…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.