Starší dotaz #483

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Ahoj Všichni mi říkají, že mám malé sebevědomí, možná je to pravda, ale já říkám, že si ani věřit nemůžu, nemám proč. Nesnáším lidi, co si o sobě myslí kdo ví co. Když jsem přemýšlela o sobě a o všem, zjistila jsem, že nemám ráda nikoho a zevšech nejvíc sebe. Nesnáším. Chtěla jsem vyprovokovat bráchu, aby mi ublížil, já sama to nedovedla. Mám silný pud sebezáchovy. Potom z toho stejně sešlo. Je mi teprve 14 a možná je to…Potřebuji názor odborníka. Mohl byste mi napsat odpověď na E-mail: xxx@seznam.cz

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

dobrý den, nevím o tom, že bychom spolu pásly kozy… a jsem žena popros rodiče o to, aby ti dohovořili konzultaci u psychoterapeuta, aby jsi mohla urovnat si myšlenky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.