Starší dotaz #485

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,v prosinci budou synovi 3 roky a přibližně tak 3 měsíce dost špatně spí,budí se,někdy nemůže usnout.Musí mít zlé sny a často mluví o ´´pánech´´ kteří mu třeba vezmou nohy tak nemůže ráno vstát,nebo že jsou na něj zlý.A že někoho máme dát pánovi a paní ne protože ta je hodná atd.Vůbec to nechápem,tak bych chtěl poradit co máme dělat? Kam se obrátit o radu či nějaké vyšetření tak malého dítěte.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Doporučuji brát toto spíše jako výzvu pro vás (vyšetřní nic moc nezmění …)Za stěžejní větu ve vašem psaní vnímám: "vůbec to nechápem" – doporučuji hledat porozumění tomuto jevu… Můžeme to probrat osobně…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.