Starší dotaz #49

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, nevím ani jak bych začal. po dlouholetém vztahu, kdy jsem byl cca posledních půl roku (možná déle, nevím)podváděn, a delší době jsem se velice zamiloval. Je to skvělá holka, opravdu jí moc miluju, ale problém který máme, je že já jsem docela temperamentní typ a ona zase naopak. Její mamka se po dobu, kdy má přítelkyně byla sama (více než 1,5 roku), stala spíše její kamarádkou než by zůstala její mamkou. Někdy je její chování připomíná malé dítě, když máme schůzku a před ní se vidí s mamkou, tak vždy příjde minimálně o 3/4 hodiny déle nebo s její mamkou že něco potřebuje koupit nebo odvézt domu. Už mi ruply nervy a pohádali se kvůli tomu. A můj velký problém který asi plyne z mé úvodní věty. Vše bylo v pořádku, do doby kdy mi přišly divné sms od přítelkyně, když byla na delší návštěvě u kamarádky. psala mi kde na mě bude čekat na místě jako minule, ale já na tom místě nikdy nebyl atd. Prý to bylo napsané ve spěchu atd. vždy před odjezdem a po příjezdu od kamarádky je jiná a cca po pár dnech se zase vrátí k obvyklé komunikaci a pohodě. Ale vždy když se zeptám co se s ní děje, odvede řeč jinam. V zaměstnání momentálně z důvodu odchodů máme více práce a nestíhám, ale snažím se věnovat skoro veškerý svůj volný čas. Teď nastupuje do školy, takže toho času bude ještě míň. Od té doby nevím co se se mnou děje, ale kvůli každé kravině, když se miněco nezdá vybouchnu….. a mám stále na paměti ty sms. A začal jsem ji podezírat a i když celý den je v pohodě, stačí nevhodné slovo i když nebylo asi tak myšleno a spustí to ve mě takovou žárlivou reakci, že se sám divým kde se to ve mě vzalo. Prosím o radu, svou partnerku velice miluji, a nerad bych o ni přišel díky mým žárlivým výkyvům. a pokud by bylo možno, dát mi kontakt na nějakou psychologickou poradnu, která se zaměřuje na tento můj problém, děkuju Radim

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Jano, jestli máš pocit, že se jedná o vtíravé myšlenky, které nepodléhají tvému vědomí, bylo by dobré, prozkoumat vrstvy své psyché, kterých se to týká a na té úrovni zapracovat. Jistě chápete, že touto cestou to řešitelné není.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.