Starší dotaz #491

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den mám takový problém.Je mi 20 a už 11 měsíců chodím s přítelem na začátku on jezdil k nám a já já k nim.Ale pak přišla krize, kdy jsem se moc nemusela se svojí matkou a měli jsme hodně vyostřené hádky a já jsem z toho byla trošku na nervy a když to můj přítel viděl, tak přestal za moji rodinou jezdit a já nevím co ted mám dělat jak ho mám donutit aby občas za našima jel. Myslíte že takovýhle vztah kdy já jsem jenom u nich by mohl dlouho vydržet

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Zuzko, z tvého psaní cítím, že ti vadí, že tvůj přítel neakceptuje tvoji mámu jako ty jeho rodiče… bylo by dobré si s ním o tom podrobněji pohovořit, co to pro tebe znamená… jak se cítíš, co by jsi od něho ráda… je také možné, že je to i z pohodlnosti… Nebude-li tvůj přítel ctít tvou rodinu, je to z dlouhodobého pohledu opravdu pro váš vztah ohrožující.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.