Starší dotaz #492

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Ahojky,asi pred třemi lety jsem se seznamila s klukem,zamilovala jsem se do něj na první pohled. On měl samozřejmě závazky, ale tvrdil mně, že se vše vyřeší, nestalo se tak. I když jsem ho pořád milovala a miluju, po určité době jsme se domluvili, že to nemá cenu. Jenže jeho vztah procházel další krizí a on se mi ozval, stará rána se ve mně probudila, začala jsem s ním komunikovat a znovu mu věřit,ale po měsíci mi opět řekl,že se vrací k bývalé partnerce zpět. Je mi hrozně, připadám si, že mám okovy na nohou a nemůžu se hnout z místa, chci ho pustit z hlavy, ale nejde to. Co mám dělat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Radko, tvůj příběh poukazuje na pravidlo – nelezme do vztahů, které nejsou dokončené, vyřešené… jemu popřát svobudu a štastnou cestu … uvolnit pouto… a sama si užívat svobody…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.