Starší dotaz #496

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 23 let, jsem ve čtvrtém měsící těhotenství a trpím přehnanou přecitlivělostí. Přecitlivělostí jsem trpěla už před těhotenstvím, jenomže teď se to ještě zhoršilo a můj život je tím dost zkomplikován. Pomalu se bojím mluvit s přáteli, neboť co kdyby mi někdo řekl něco, co vyvolá další záchvat plačtivosti. Dělá to starosti nejen mně, ale i manželovi, protože on je kolikrát nechtěně tím spouštěčem.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá A., za 5 měsíců se přecitlivělost patrně vrátí do známých kolejí… Asi v sobě nosíte smutek, který může souviset opravdu s ledasčím… – budete-li se naučit pracovat s tím vědomě, můžete zajít… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.