Starší dotaz #501

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobry den mam problem. pred ctyrmi lety jsem byl zenaty a zjistil jsem neveru. na mobilu byla sms ktera byla o nevere. ted mam novou partnerku. posledni dobou ji obcas nekdo zavola a ona rika ze je to kamarad z oddilu.ja se pak neovladam a rikam ze to neni jen kamarad.nevim co s tim mam delat.vraceji se mi vzpominky na to pred tim. dekuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Vlado, přečtěte si odpověd pro Nikitku (4odpovědi pod vámi). Mám pocit, že vaše operace srdce na úrovni duše neproběhla dokonale :( (sám cítíte, že to, co vás ovládá jsou pocity a rozum sám to neutáhne…) Chcete-li se do toho pustit, můžete mne kontaktovat… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.