Starší dotaz #505

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám takový problem, 3 a půl roku chodím s přitelem (27let) me je 21let moc ho miluji z toho přes 7měsíců spolu bydlíme oba mame samozrejme zamestani navíc oba pomahame 4dny v tydnu i rodicum on v rodinne firme ja svemu tatovi v podnikani,volny cas travime spolu i sem tam od pracovani si u rodicu oddechneme, problém je v tom, ……….Dale bych se chtela zeptat zda je mozne poslat nejaky kontakt na nekoho kdo by me vyslechl jsem z Prahy 3 a také jestli tyto poradny jsou bezplatne jestli to hradi pojistovna nikdy sem nebyla v této situaci a rada bych to pro svůj klid chtela jednou provzdy vyresit dekuji Vam za odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

… je zvláštní, že při návštěvě kadeřníka, maséra, právníka, trenéra, pravděpodobně nepochybujete o tom, zda budete platit… - myslíte, že to jsou cenější hodnoty než je klid a krása duše…? Riaps – jedno z nemnoha kvalitních bezplatných zařízení, kde je poskytována psychoterapeutická péče, je opravdu zrovna na Praze 3 – http://www.csspraha.cz/ - velmi to cenná informace :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.