Starší dotaz #51

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,chtěla bych se na Vás obrátit s mým závažným problémem ve vztahu.Jsem již přes 3 roky vdaná,celkem jsem s manželem spolu skoro 5 let.Je mi 30 let a mému muži 26.Máme 2,5 roku starou dceru. Začátek našeho vztahu nebyl nějak překrásný,jak by to aspoň ze začátku mělo vypadat,ale měli jsme se rádi.Ikdyž jsme se už tenkrát dost hádali.Chtěla jsem se kolikrát tehdy mým přítelem rozejít,ale pokaždé mě vydíral sebevraždou/zamkl se s práškama v koupelně/.Hrozně jsem chtěla miminko a on taky.To nás asi i trochu spojovalo.Vše bylo pořád stejné,ikdyž v těhotenství to bylo lepší.Po narození dcery jsme se zase hádali,manžel do mě kolikrát i strkal,křičel,rozkazoval,… Dost jsme se hádali lavně kvůli rodičům.Pak jsme se odstěhovali,abychom byli od rodičů dál s tím, že se to zlepší.Je to však ještě horší.Nerozumíme si už ani ve výhově dcery.Normálně si už neřekneme nic,jen na sebe křičíme,urážíme se a sprostě si nadáváme.Jsem z toho už zoufalá a chci se dát rozvést.Manžel se rozvést nechce.Prý zkusíme psychologickou pomoc.Myslím,že nám už ale není pomoci.Já si svého muže už nevážím,nesnesu jeho přítomnost a jsem na něho alergická.On se hlavně nechce vzdát dcery.Vůbec nevím, jak dál a proto Vás prosím o Váš názor.Mnohokrát děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lili, píšete o tom, že ve vašem vztahu (mmj.proč jste se nevzali?)je několik složitostí. Je fajn, že s řešením chcete začít u sebe. Je to možné – dojděte si někam a postupně navrhněte příteli, že by bylo třeba, aby kvůli vám tam také zašel… Lili, nemůžete vše odpracovat sama, i když ho moc milujete. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.