Starší dotaz #513

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 14 let a už přes rok a půl mám problém s jednou holkou s vedlejší třídy. Vůbec ji neznám ale zničehoš nic po mě začala řvát ať chcípnu a různé jiné nadávky. Já jsem na to nereagovala a myslela jsem si že ji to prostě časem přejde ale ono ne. Jak vidí že já jsem si jí nevšímala tak přidávala na intenzivitě nyní se mi zdá že o mě vykládá po škole drby protože se na mě čím dál víc lidí dívá jako na vraha a to dříve byly moji kamarádi, samozřejmě ti nejlepší kamarádi nic nevědí. Matce jsem vše od začátku říkala ale nedávno jsem ji řekla že to už ustalo protože už na ni chtěla poštvat policii a to já nechci mám strach že by to potom bylo ještě horší. ale nevím jak se jí, a jejich urážek že jsem špína zbavit. :-(

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá C., opravdu doporučuji spolupracovat s nějakým dospělým – najdi někoho důvěryhodného ve škole – ředitele, výchovného poradce, třídní, školního psychologa… můžete to udělat společně s mámou… nejlepší by bylo, aby škola postupovala profesionálně se znalostí složitosti problému, vhodné bývá požádat o spolupráci organizaci, která pracuje s klimatem školy či třídy.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.