Starší dotaz #514

anonym Personál zeptal se před 15 roky

je mi čerstvých 18 a nebím kudy dál. jsem ztracená sama v sobě,chci se cítit zase fajn. problém.chci si užívat pořád ale nic nejde věčně vše mě omrzí.chci potkat někoho kdo o mě bude stát,koho budu zajímat já,ale už mě nebavý čekat že to jednou přijde.totálně si nevěřim,pochybuju o sobě.připadám si né dost dobrá,nikdy nejsem sama ze sebou spokojená.jde tu jen o přechodný pocit nebo se tu rýsuje problém??

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Zdeňko, čas dospívání je časem, kdy si je opravdu vhodné klást důležité otázky o sobě, o životě… také je dobré hledat na ně odpovědi. Otázky je dobré klást obecné i konkrétní a nevzdávat se pokud odpovědi nenaleznete… nalezení odpovědí bývá postupné a ne zcela snadné. Zkus si napsat otázky i přání a vydej se na cestu. Můžeš si přijít popovídat… Určitě ti doporučuji nacházet pozitivní vztah k sobě (můžeš si přečíst knihu Miluj svůj život, můžeš spolupracovat s profesionálem – bývá to užitečné pro každého, kdo chce se učit…) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.