Starší dotaz #522

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer. Píši ohledně své kamarádky. Je vdaná, má dospívajícího syna. Manželství je již delší dobu nefunkční. Její manžel si našel známost, ona má přítele ( manželovi o něm řekla ). V manželství zůstává kvůli synovi ( on má svůj pokoj, zázemí a hlavně oba rodiče ). Sice všichni tři jezdí na dovolené a navenek vypadají jako spokojená rodina. Přítel kamarádky je rozvedený, žije sám; s kamarádkou pracují v stejné firmě ( ale každý na jiném pracovišti ). Přítel na ni naléhal, aby se k němu nastěhovala i se synem, a dal jí čas na rozmyšlenou, ona kvůli synovi odmítla; on to respektoval a rozešli. Po čase ho opět začala "uhánět", on jí sdělil, že má jinou a budou spolu žít. Kamarádka se s tím nemůže smířit, je do něj stále zamilovaná, ale ví, že od rodiny neodejde. Řekla jsem jí, že muž, který jí nejdřív dává ultimáta, a pak ji nechce vidět ji za to nestojí. Ona mi řekla, už nikoho jiného milovat nebude, a že pak bude stará a nikdo jí nebude chtít, atd… Nerozmlouvám ji to, je to její věc; ale přece nelze žít s někým, kdo mně nejdřív strašně chce a říká, jak mně miluje…, a pak mně odhodí kvůli jiné, protože jsem nepřistoupila na jeho podmínky… Myslím, že by měla hledat jiný vztah. Na lásku přece není nikdy pozdě, a nevíme, kde nás potká štěstí… Jaký je Váš názor? Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá A., popsala jste zmatenost dnešních vztahů… co je to láska? http://www.lidovky.cz/ln_rozhovory.asp?c=A061020_143121_ln_rozhovory_svo 


Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.