Starší dotaz #526

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, můj manžel má problém s tím ,že se sám sobě hnusí.Pořád o sobě říká že je škaredý a když se podívá do zrcadla tak je mu zle. Jsme spolu už 12 let – 5 let manželé. Jemu je 30 a už od počátku našeho vztahu to říká pořád dokola myslela jsem si že ho to přejde ale ne. Někdy má takové stavy že se zavře do ložnice a nevylézá nebo jsi dá sluneční brýle a kšiltovku ať se na sebe nemusí dívat jsem už z toho zoufalá a přitom je to pěkný chlap. Prosím poraďte, jak mu můžu pomoct děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá S., určitě mu pomáháte tím, že ho máte ráda. Jsem přesvědčena o tom, že mu podporu vyjadřujete, že logické argumenty jste mu již opakovaně snesla…. Můžete mu říci, že vám se s jeho splýny také obtížně žije, že byste si přála, aby zkusil nalézt lepší vztah k sobě a že to vidíte tak, že je třeba, aby spolupracoval s psychoterapeutem, protože sám to doposud nedokázal změnit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.