Starší dotaz #529

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.Nevím odkud začít.Je mi 16 let a myslím že trpím depresí.Měla jsem velice těžké a komplikované dětství, máme hrozné rodinné vztahy.Jediný kdo mi byl oporou, byl můj děda.Zemřel mi před očima když mi bylo 9 let na infarkt.Všechny problémy se pomalu načítaly a načítaly a já nevím jak dál. Nemám z ničeho radost a čsto myslím na sebevraždu. Jen nemám odvahu to udělat.Vím,že moje problémy znějí asi banálně.Ale nejsou.Chtěla bych od Vás radu, jak znovu najít chut do života.Prsím poradte mi.Děkuji Vám.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá C., Sebevražda není dobré řešení – život jsi sama nestvořila – kde se vlastně vzal? Sebevražda je nedostatek odvahy a síly žít. Život pro málokoho je cestou růžovým sadem – znáš někoho takového? zeptej se ho, zda i on to tak vidí. Tvoje problémy nejsou banální, zaslouží si, aby jim byla věnována pozornost. Napiš mi na mail -odkud jsi – zkusíme nalézt někoho, s kým by jsi mohla spolupracovat při napojení na sílu života, lásky a radosti. Můžeš se podívat na stránky: http://zivotni-energie.cz/deeksha-diksa-neuveritelne-jemna-ale-silna-energie.html Držím palečky a přeju sílu, odahu a vytrvalost při nalézání krásy života.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.